Skoda готує друге покоління Rapid

Skoda готовит второе поколение Rapid

Компанія Skoda готує наступ на індійський ринок, тому новини про новому поколінні Rapid прийшли саме звідти

За даними місцевих ЗМІ друге покоління лифтбэка з’явиться в 2021 році. Це цілком поєднується з раніше заявленої офіційною позицією чеської компанії, яка має намір розпочати масштабне виробництво своїх автомобілів в Індії саме в 2021 році.

Автомобіль під назвою Skoda Rapid і зараз представлений на індійському ринку, але по суті це перелицьований седан Volkswagen Polo, який відомий і російським покупцям. Друге ж покоління Rapid буде глобальним, тобто автомобіль буде представлений на всіх ринках, де присутня Skoda.

Технічні подробиці про другому поколінні Skoda Rapid поки не розкриваються. Відомо лише, що машина збереже кузов ліфтбек і «переїде» на модернізовану модульну платформу MQB (нинішнє покоління роблять на старій платформі PQ25).

Практично одночасно зі стартом виробництва Skoda Rapid в Індії буде представлений і седан Volkswagen Virtus: під цим ім’ям в Південній Америці продається друге покоління седана Volkswagen Polo. Найімовірніше, в Росії його виробництво буде налагоджено на рік раніше.