Mercedes-Benz скульптурою натякнув на електричний спорткар

Mercedes-Benz скульптурой намекнул на электрический спорткар

Компанія Mercedes-Benz, загалом-то, далека від сфери образотворчого мистецтва. Але німці зробили скульптуру, натякає на майбутній електричний спорткар

Своїми обводами скульптура, названа Aesthetics Progressive Luxury, нагадує «срібні стріли», так називали гоночні Mercedes-Benz 30-х років минулого сторіччя. У самій компанії говорять, що черпали натхнення в експериментальному Mercedes-Benz W125 Reckordwagen. На цьому автомобілі заводський пілот Mercecedes-Benz Рудольф Карччиола встановив рекорд швидкості 432,7 км/год на автобані між Франкфуртом і Дармштадтом.

Скульпутура натякає на майбутній електричний спорткар, який буде випущений під брендом EQ. Очікується, що концепт машини покажуть на конкурс автомобільної елегантності в Пеббл-Біч в кінці серпня цього року.

Прототип буде випущений в єдиному екземплярі і стане имиджиевым флагманом «зеленого» суббренду. Раніше джерела в компанії повідомляли, що новий спорткар буде набагато швидше і швидше електричного Mercedes-Benz SLS Electric Drive, який був випущений тиражем менше ста примірників.