Найбільш безпечні автомобілі в світі

Американський страховий інститут дорожньої безпеки IIHS назвав найбезпечніші машини 2015 модельного року, які представлені на автомобільному ринку США.

Порівняно з попереднім рейтингом, кількість машин, які заслужили звання найбезпечніших, збільшилася на 32 моделі до 71 автомобіля.

Щоб потрапити в число переможців у номінації Топ-Safety Pick+, автомобілю необхідно не тільки показати хороший результат у стандартному наборі краш-тестів, але і володіти системами попередження фронтальних зіткнень. Машина повинна мати функцію автоматичного гальмування (аж до повної зупинки) або сповільнення на швидкостях до 12 і 25 миль/год.

Найбільш безпечні моделі в категорії Top Safety Pick+

– Lexus CT200h

– Acura TLX

– Volvo S80

– Mazda3

– Audi А3

– Honda CR-V

– Subaru Impreza

– BMW 2-Series

– Mazda СХ-5

– Subaru XV Crosstrek

А ось моделям, які претендують на звання Top Safety Pick, не обов’язково мати допоміжні системи запобігання ДТП, однак вони повинні показати хороший результат при всіх краш-тестах. У тому числі, отримати «хорошу» або «прийнятну» оцінку при ударі з 25-процентним перекриттям, що імітує удар об стовп. У список кращих увійшли в Volvo V60, Toyota Highlander, Mazda 6, Acura RLX, Acura MDX, Subaru Legacy, Hyundai Genesis, Lexus NX, Subaru Outback, Infiniti Q70, Mercedes-Benz M-Class, Toyota Camry, Lexus RC, Volvo XC60.

Найбільш безпечні моделі в категорії Top Safety Pick

– Chevrolet Spark

– Scion tC

– Volkswagen Passat

– Honda Fit

– Subaru BRZ

– Lincoln MKZ

Також у номінації відзначили Chevrolet Volt, Subaru WRX, Toyota Avalon, Dodge Dart, Volkswagen Golf, Mitsubishi Outlander Sport, Ford C-Max Hybrid, Volkswagen Golf GTI, Nissan Rogue, Ford Focus, Chevrolet Malibu, Toyota RAV4.