Mercedes тестує AMG-версію недавно представленного GLS: шпигунські фото

Mercedes повним ходом тестує версію AMG нового Mercedes-Benz GLS. Свіжі шпигунські знімки інтригують інтернет користувачів.

Не встиг Mercedes представити новий GLS, свій найбільший кросовер, як уже приступив до розробки його гарячої модифікація GLS63 AMG.

Тестові прототипи в досить скромному камуфляжі днями попалися на очі фотошпигунів. Модель повинна «вийти у світ» на початку наступного року.

Які ознаки вказують на високопродуктивний автомобіль? – Перш за все, традиційна четвірка вихлопних отворів, решітка радіатора вертикального малюнка з більш товстими ніж зазвичай нижніми повітрозабірниками, великі передні колеса під спортивні шини.

2020 Mercedes-Benz GLS63 AMG, ймовірно, отримає 4,0-літрову твін-турбо “вісімку” потужністю понад 600 к.с. Силова установка дозволяє розганятися до 100 км/год менш ніж за 4,0 секунди і розвивати максимальну швидкість 250 км/год.

2020 Mercedes-Benz GLS63 AMG
Очікуємо появу AMG атрибутів, таких як спеціальні налаштування рульового керування, особливе шасі, «дрейфовий режим» повного приводу.

Виходу на ринок GLS63 AMG, швидше за все, буде передувати поява “м’якішого” варіанту 53 AMG.