Як вибрати вживане авто

Не кожен українець може дозволити собі придбати нове авто. Відверто кажучи, купити навіть вживаний, але хороший автомобіль, також не кожному по кишені. Зазвичай в таких випадках люди віддають перевагу недорогим авто, з чималим пробігом, віком від десяти років. Але в будь-якому разі, якщо зважилися придбати вживаний автомобіль, необхідно уважно його оглянути (бажано з фахівцем), перевірити усі вузли та агрегати, кузов, салон тощо.

І навіть якщо знання про автомобілі у вас взагалі поверхові – є можливість, використовуючи кілька порад, з’ясувати, яке авто перед вами.

Перший погляд – на кузов
Хай би як це парадоксально звучало, але звертати першочергову увагу потрібно саме на те, що першим кидається вам у вічі – себто кузов. Саме з нього починається огляд авто. І стан кузова може багато що розповісти про цей транспортний засіб.

— Потрібно уважно подивитися на кузов авто, чи не був він битий. Щоб не було зміщень по кузову. Зверніть увагу на зазори – щоб вони були однаковими по усій площині дверей та отвори, — розповідає експерт з продажу авто Андрій Болбачан. – Заразом потрібно звертати увагу на фарбування авто. Чи це заводське воно, чи автомобіль з якихось причин вже перефарбовували. Якщо його довелося фарбувати, то з яких причин? Наскільки серйозними були пошкодження, що автомобіль довелося перефарбовувати. Чи, можливо, були невеликі дефекти, а господар вирішив перефарбувати авто загалом.

За словами експерта, оглядати автомобіль потрібно вдень (і в жодному разі не в гаражі), щоб на сонці були помітні наявні дефекти лакофарбового покриття. Бо незначні подряпини можна прикрити спеціальними косметичними засобами. Звичайно, вони проявляться. Але вже після купівлі авто.

Звісно, важливо перевірити, чи немає на автомобілі іржі. Найслабшими місцями автомобіля є пороги, колісні арки та багажник.

Двигун та коробку – «на око»
Надзвичайно важливо перевірити серце двигуна – це двигун та коробку передач. Звичайно, зазирнути всередину двигуна чи коробки вам не вдасться, але і на звук та зовні можна визначити чимало важливих деталей.

— Наприклад, потрібно проїхатися на авто та звернути увагу, як перемикаються передачі – плавно, чи з ударами та «смиканням». Важливо послухати, як працює та заводиться двигун – щоб у нього не було якогось тремтіння, він працював рівно, не було сторонніх шумів, стукоту та вібрації, — каже Андрій.

Також, якщо при заведеному двигуні обережно (може забризкати мастилом) і легенько відкрити кришку мастильної горловини і звідти повалить дим, як з вихлопної труби, то огляд можна закінчувати — двигун при смерті.

Щодо зчеплення, якщо воно спрацьовує в самому кінці ходу педалі, то зовсім скоро доведеться його міняти.

Ходову перевіряйте під час їзди
Навіть якщо загнати автомобіль на «яму», не усі несправності можна помітити візуально. Бо перед продажем авто власник обов’язково щось підкрутить, щось навіть може замінити. Але на загальний стан ходової це мало впливає.

— Найкраще проїхатися на авто. Спочатку за кермо може сісти господар чи ваш товариш. А ви концентруєтеся на звуках, які видає ходова, на різні скрипіння, тремтіння та взагалі комфортність у салоні. А потім потрібно сісти за кермо самому. Тоді відчуватимете, як працює рульова рейка, чи не «веде» авто в якийсь бік, чи не відчуваєте тремтіння керма під час проїзду ямами та нерівностями дороги, — каже перекупник авто Микола. – В жодному разі не вмикайте автомагнітолу, бо ви нічого не почуєте, окрім музики. Потрібно перевірити, як гальмує авто, чи не скриплять колодки. Коли ви їдете поганою дорогою (у нас вони майже скрізь такі), тоді проблеми з ходовою одразу помітите.

Загалом, каже перекупник, з нашими дорогами знайти ходову в ідеалі – марна справа. Але якщо вона потребує заміни лише одного-двох елементів – то це майже ідеальний стан. Якщо ж потрібно міняти більше «заліза», то це влетить вам у добру копійку. Але найголовніше, це небезпечно під час руху авто. І якщо є така можливість, то краще перевірити якість та стан ходової на СТО.

Машини-потопельники та водії-нечупари
Як кажуть експерти, часто до нас потрапляють автомобілі з США. Вартість яких менша, аніж в європейських аналогів (або азійських). Інколи причина такої дешевизни проста – ці автомобілі постраждали від численних паводків у США. Такі автомобілі дешеві, але надзвичайно проблемні. Потім з ними чимало клопоту, доведеться викласти чимало грошей для їхнього ремонту.

А щодо стану салону, то він демонструє ставлення власника до свого авто. Якщо салон просто брудний навіть перед продажем, це ще пів біди, можна зробити повну хімчистку салону. А якщо всередині пластик подряпаний, сидіння пропалені тощо, то навряд чи власник з великим трепетом ставився до інших вузлів автомобіля, і не варто розраховувати на його хороший стан.

Обов’язково потрібно перевірити роботу кліматичної установки і сигнальні лампи на панелі приладів. Дуже багато покупців особливої уваги на «піч» і «кондиціонер» не звертають, а даремно. Адже їхній ремонт часто обходиться дорожче, ніж відновлення ходової: буває, щоб дістатися до кліматичної установки, потрібно розібрати половину салону, а потім ще й дуже уважно все зібрати. І якщо без кондиціонера обійтися можна, то їздити взимку з непрацюючою грубкою шкідливо для здоров’я.

Важливі «дрібниці»
Під час огляду авто (навіть кузова) зверніть увагу на землю під авто – чи немає там калюж. Бо рідини можуть протікати (мастило, тосол, гальмівна рідина, бензин, вода), відповідно, від купівлі такого авто потрібно одразу відмовитися.

Варто звернути увагу на стан ременя. Ціни на нього різні (можуть буди дуже дорогі) і порватися він може одразу після покупки.

Не забудьте оглянути кріпильні гайки. Якщо в автомобіля, який проїздив кілька років, вони новенькі, значить, деталі кузова знімали.

Перевірте всі світлові прилади — фари, поворотники, стоп-сигнали, освітлення салону. Якщо «глючить» хоч одна лампочка або не вмикається поворотник, то причина може бути як дрібною (запобіжник), так і серйозною (замикання проводки, помилки в бортовому комп’ютері, зношення плат).

Сервіс та експерт
Звичайно, як практика показує, виявити недоліки автомобіля, підготовленого майстрами для продажу, дуже важко. Але це не означає, що потрібно опускати руки та купувати саме це авто.

Аби бодай частково застерегти себе від купівлі поганого авто, потрібно звертатися до професіоналів, які роками займаються продажем чи ремонтом автомобілів. Це не панацея від усіх проблем, але може допоможе уникнути необдуманої покупки.

Також можна звернутися до сервісних центрів відомих автомобільних марок. Де проведуть повну діагностику авто (вона, звісно, платна). Це допоможе узагальнити інформацію про загальний стан агрегатів авто.

Олесь ЗАДНІСТРОВСЬКИЙ

За стерті шини – штраф та вилучення прав
Інспектор має право виписати штраф і тимчасово затримати автомобіль

У законодавчій базі прописано, що заборонено керувати автомобілем з рівнем протектора шини, який нижчий за допустиме значення. Для легкових автомобілів це значення – 1,6 мм.

Інспектор має право виписати штраф розміром 340 грн. і тимчасово затримати автомобіль до заміни шин з необхідною висотою протектора.

Якщо таке порушення буде зафіксовано знову протягом року, то у водія можуть забрати посвідчення на термін від трьох до шести місяців.

У Патрульній поліції Чернівецької області нам підтвердили, що є суворі вимоги до розміру протектора. Згідно з ПДР України розділу 31.4.5, «шини легкових автомобілів та вантажних автомобілів з дозволеною максимальною масою до 3,5 т мають залишкову висоту малюнка протектора менше 1,6 мм, вантажних автомобілів з дозволеною максимальною масою понад 3,5 т — 1,0 мм, автобусів – 2,0 мм, мотоциклів і мопедів – 0,8 мм. Для причепів установлюються норми залишкової висоти малюнка протектора шин, аналогічні норми для шин автомобілів-тягачів».