Як вибрати органайзер для свого автомобіля

Види автомобільних органайзерів:

Для багажника. Це може бути велика сумка-контейнер або ємність у вигляді коробки. Головне правильно підібрати розмір, щоб сумка комфортно розташовувалася в багажному відділенні.

Для салону. Це можуть бути бічні відсіки, сумки для переднього і заднього сидіння, спеціалізовані органайзери. Якщо в машині часто їздять діти, то можна звернути увагу на органайзер, який чіпляється на спинку сидіння. Він дозволяє комфортно діставати необхідні предмети як дитині, так і дорослому. Хорошим вибором можуть стати автомобільні органайзери, які поміщаються на вільних місцях, наприклад, для заднього сидіння. Головне, перед покупкою, визначитись з габаритами. Якщо неправильно вибрати органайзер, то він може тільки заважати автовласникові.

Критерії при виборі органайзера:

Габарити. Цей критерій важливий, так як органайзер повинен не заважати, а допомагати власнику авто тримати салон в порядку.
Можливість складання. Бувають ситуації, коли органайзер потрібно скласти. У такій ситуації цей критерій буде актуальний.
Кількість відсіків, і можливість регулювати простір самого органайзера.
Матеріали, з яких зроблений аксесуар. Як правило, автомобільні системи зберігання виготовляються з нейлону, щільних тканин або пластику. В якості кріплень використовуються застібки, гачки, липучки та інші фіксатори.