Хто ви, містер Mercedes-Benz EQB?

Нещодавно в виробництво був запущений повністю електричний кросовер Mercedes-Benz EQC. Однак він стане лише першою з багатьох моделей з нової лінійки EQ. Зараз, зокрема, вже проходить випробування компактний кросовер Mercedes-Benz EQB. Що про нього відомо?

Зайвий привід згадати про розробку другого електричного кросовера Mercedes дали свіжі шпигунські фото, на яких прототипи EQB роз’їжджали вулицями одного з міст Німеччини.

EQB пов’язаний з недавно представленим Mercedes-Benz GLB, який, до слова, отримає гібридну версію з модулем, що підключається. За компонуванням, пропорціями і розмірами обидві машини дуже схожі.

За інформацією інсайдерів, запас автономності у EQB може скласти 500 км згідно стандартів WLTP. Очікується двомоторне компонування – по одному електродвигуну на кожну вісь.

Про сумарну віддачу силового агрегату говорити поки рано, але, ймовірно, це буде близько 200 і 230 к.с. Кросовер невеликий, значить, потужність у 400 к.с. не потрібна.

Хто зараз лідирує на світовому авторинку? – визначені концерни-лідери
При цьому акумуляторна батарея 60 кВт на такому малому автомобілі забезпечує такий значний діапазон ходу. Ідеальний варіант для містянина, який любить виїжджати на вихідні для активного відпочинку на природі. EQB матиме деякі позашляхові можливості.

Ще на Нью-Йоркському міжнародному автосалоні цього року Брітта Сігер (Britta Seeger), член ради директорів Daimler, що відповідає за продажі Mercedes-Benz, говорила про плани компанії, які включають 10 нових електричних моделей.