Audi A7 Sportback отримав нагороду «Світовий автомобіль класу люкс 2019»

Audi A7 Sportback став одним з переможців конкурсу “Всесвітній автомобіль року 2019”. Модель перемогла в номінації “Всесвітній автомобіль класу люкс”.

World Car of the Year ( “Всесвітній автомобіль року”) – престижний конкурс, переможців якого оголошують на Нью-Йоркському міжнародному автосалоні. Журі складається з 86 членів з 24 країн.

У 2018-му ще одна модель німецької марки – A8 – була названа кращим автомобілем класу люкс. Отже, в цьому році перемога Audi A7 Sportback стала другою поспіль для Audi в тій же категорії.

Новий A7 Sportback – це новий стиль Gran Turismo, який поєднує в собі дизайн купе, простір седана, універсальність Avant і пропонує систематичне введення цифрових технологій та динамічне водіння.

Додамо, що компанія може похвалитися десятьма нагородами конкурсу “Всесвітній автомобіль року”.

З 2005 по 2019 роки переможцями ставали такі моделі Audi як A3, A6, A7 Sportback, A8, RS4, TT, RS8, R8, R8 V10, що перемагали у категоріях “Всесвітній високопродуктивний автомобіль” (4 нагороди), “Всесвітній автомобіль року” (2 нагороди), “Всесвітній дизайн року” (2 нагороди) та “Всесвітній автомобіль класу люкс” (2 нагороди).

У 2008 році модель Audi RS8 виграла відразу дві номінації конкурсу: “Всесвітній високопродуктивний автомобіль” і “Всесвітній дизайн року”.