2020 BMW X6 третього покоління помічена на петлях Нюрбургринга

Абсолютно нова 2020 BMW X6 в захисному камуфляжі потрапила в поле зору автопапараці на гоночному треку. Офіційно новинку представлять восени 2019 року.

Прототип третього покоління BMW X6 недавно піддавався динамічним випробуванням на трасі Нюрбургринг, де і був помічений фотошпигунами. Здається, кросовер-купе проходить фінальну стадію доведення та буде представлений офіційно на вересневому автосалоні у Франкфурті.

Що стосується тестової автівки, то можна відзначити кілька фактів. Нова X6 зовні незначно відрізняється від моделі, що йде. Це характерно для німецьких автовиробників.

В камеру потрапив салон, де відмінностей між інтер’єром нового X5, на перший погляд, практично немає. Втім, перед нами досерійний прототип – не забуватимемо.

BMW X6 вперше був представлений як концепт в 2007 році на автошоу у Франкфурті. Через півроку дебютувала його серійна версія.

BMW 1-Series третього покоління: стали відомі перші подробиці
X6 став піонером в абсолютно новому класі кросоверів-купе або, як їх називають, Sports Activity Coupé (SAC). Сьогодні такі моделі є не тільки у BMW, але і у Mercedes-Benz, Audi, Porsche.