Hyundai отримають подушки безпеки панорамної даху

Hyundai получат подушки безопасности панорамной крыши

З тих пір, як у сімдесяті роки на автомобілі почали встановлювати подушки безпеки, було створено безліч різновидів цих пристроїв. Загинайте пальці: фронтальні і бічні подушки, віконні фіранки, колінні подушки, надувні ремені, поздовжні подушки між водієм і пасажиром і навіть зовнішні подушки для захисту пішоходів. А корейський постачальник автокомпонентів Hyundai Mobis (входить в концерн Hyundai) розробив подушку безпеки, яка надувається під панорамним дахом!

По конструкції і призначенню вона нагадує віконні фіранки: при перевороті горизонтальна штора повинна утримати сідоків від удару об стелю або рельєф землі, а також захистити руки від травм. Повне розкриття подушки займає 0,08 секунди. У компанії говорять, що конструкторам довелося вирішувати цілий ряд компонувальних головоломок, пов’язаних з розміщенням подушки в обмеженому обсязі. У процесі розробки фірма Hyundai Mobis зареєструвала 11 патентів на використані технічні рішення.

Передбачається, що в першу чергу така подушка з’явиться на дорогих кросоверах, причому необов’язково тільки марки Hyundai. Заснована в 1977 році компанія Hyundai Mobis поставляє свою продукцію і іншим автовиробникам. В асортименті — майже всі види автокомпонентів: подушки безпеки, гальмові системи, кермові механізми, деталі підвіски, оптика, вузли гібридного приводу, електроніка, подсобранные модулі інтер’єру і багато що інше.