У Китаї стартували продажі Hyundai Lafesta

В Китае стартовали продажи Hyundai Lafesta

Новий Лафеста позиціонується на ринку як молодіжний седан. Машина зібрана конструкторами на платформі від Елантри в поєднанні з задньою підвіскою від i30

Такий симбіоз дозволив надати машині хороші ходові якості без істотного подорожчання. Разом зі стрімким зовнішнім виглядом, який був продемонстрований в концепті машини навесні поточного року, конструктивні характеристики машини з очікуванням розробників повинні привернути увагу молодого покоління.

Машина буде пропонуватися у двох версіях: звичайна і спортивна. Остання відрізняється установкою дифузора і двох вихлопних труб.

Лінійка двигунів поки складається з трьох варіантів бензинових турбомоторів: об’ємом 1,4 літра потужністю 140 сил і 1,6 літра, форсованих до 190 або 204 л. с. Трансмісія для всіх модифікацій однакова: семишвидкісною «робот» з подвійним зчепленням.

У базовій версії машина комплектується кліматичною системою, мультимедіа з 7-ми дюймовим дисплеєм і голосовим управлінням, електронним стоянковим гальмом, віртуальним спідометром та іншими сучасними електронними елементами.