Нову Mazda 3 покажуть в листопаді

Новую Mazda 3 покажут в ноябре

На відміну від своїх колег по цеху, компанія Mazda не робить великих таємниць зі своїх новинок. Навпаки, вона любить підливати масла у вогонь і постійно «закидає» тизери. У випадку з новою «троячкою» Mazda пішла ще далі — показала трошки автомобіля, а також дві гарних написи- «листопад 2018» і «нова ера починається»

Що передбачала компанія Mazda під гаслом про нові часи? Перше, що приходить на розум — дизайн, а точніше його розвиток. Мова йде про фірмовому стилі Kodo — «душа руху». Перший концепт Mazda — чотирьохдверне купе, виконаний у цьому стилі, був представлений ще сім років тому. Модель називалася SHINARI і означала «міць і гнучкість, приховані у предметах».

На торішньому автосалоні в Токіо був представлений черговий концепт — Mazda Kai. Він, у свою чергу, створювався на перспективу втілитися в серійній Mazda 3. Залишалося одне питання, а що, власне, залишиться від концепту? Нинішній тизер говорить ясно — загальні риси є!

Силуети автомобіля показані в червоному кольорі, немов компанія хоче нав’язати» асоціації з Mazda Kai. Також спостерігається подібність задніх стійок, світлотехніки і задній віконної лінії. Правда є один нюанс, автомобіль демонструється у високохудожньому стилі «Там стійка — тут дверцята». Тобто, говорити про який-небудь достатній сприйнятті не доводиться.

У планах оснащення моделі поки немає ніякої конкретики. Експерти вважають, що нова «трійка» може отримати деякі електронні «примочки» зразок цифрової панелі із змінним виглядом. Також, за попередньою інформацією, Mazda 3 буде оснащуватися новими двигунами SkyActive-X — першими в світі масовими бензиновими двигунами внутрішнього згоряння із запалюванням від стиснення, а не від свічок. Це рішення повинно підвищити характеристики економічності на 20-30% і тяги на 10-30%.