Готуй Haval до зими

Готовь Haval к зиме

Нещодавно побудований у Тульській області завод Haval планується запустити раніше терміну. Перші автомобілі будуть зібрані вже в грудні поточного року.

У повну силу підприємство запрацює, як було заплановано спочатку, в першому кварталі 2019 року. Старт збірки перших машин в грудні обумовлений необхідністю проведення пуско-налагоджувальних робіт. За заявою першого заступника губернатора тульської області, Валерія Федорищева- «Ми трохи випереджаємо плани і плануємо вже в грудні цього року вийти на виробництво першої машини в режимі пуско-наладки, щоб в лютому, як і планувалося, урочисто відкрити виробництво на повну потужність… Все обладнання вже завезено на майданчик. Йде пуско-наладка».

Нагадаємо що виробнича потужність заводу може становити до 130000 автомобілів в рік. Відсоток ж локалізації випускаються автомобілів до 2024 року досягне 75%. Майже всі комплектуючі для машин будуть також проводитися на території заводу. Правда, досі не відомо до кінця, які моделі будуть збиратися на підприємстві. Цілком можливо, що однією з них стане Haval F7 — кросовер, який нещодавно був представлений на Московському автосалоні.