Хто краще підготувався до зими?

Кто лучше подготовился к зиме?

Визначено найбільш зручні авто для зимової експлуатації в Росії

Більшість росіян взимку не користуються саньми, воліючи їм автомобіль. Що краще всього підходить для зимової їзди в РФ? Експерти визначили п’ятірку кращих варіантів. Вони розглядали тільки масові моделі, не включаючи в список позашляховики і дорогі топові кросовери.

Найзручнішим фахівці називають Volkswagen Tiguan. Ця машина вважається однією з найбільш зручних для міської зимової дороги і поїздок за місто. Передній привід, досить потужний і жвавий мотор, 200 міліметровий проміжок, електронні «помічники», комфортний салон. Але Тігуан і найдорожчий у списку – він коштує 1,4 млн. руб.

Другу сходинку зайняв Hyundai Creta. З іномарок це один із самих бюджетних паркетників. Він продається в «базі» за 880 тис. руб. При цьому в машині є практично все для зимових несподіванок: EBD, ESP і навіть помічник старту на підйомі. Кліренс 192 мм теж виглядає цілком достатнім.

KIA Sportage опинився на третьому місці. З електроніки і «помічників» тут є все або майже все вже в базі. Відмінний рівень комфорту, хороша керованість. Але вона і коштує 1,3 млн. руб. З усієї п’ятірки лідерів у КІА самий маленький просвіт – 182 мм. Потрібно більше – питання дуже індивідуальне.

Четвертим фахівці назвали компакт кросовер Ford EcoSport, який стоїть в РФ 870 тис. руб. Кліренс 200 мм – важливий для багатьох параметр. При порівняно невисокій ціні гідний рівень комфорту і цілком зимова керованість.

Замикає перелік «кращих для російської зими» Вазівська Vesta Cross. За 765 тис. руб. відмінне поєднання комфорту, безпеки і функціональності. Кліренс Вести Крос 203 мм – найбільший в «п’ятірці», але і це не псує її ходові якості.