Авторинок Росії на третьому місці серед країн Європи

Авторынок России на третьем месте среди стран Европы

Російський автомобільний ринок в серпні продемонстрував упевнене зростання і вирвався до трійки європейських лідерів. РФ обігнали Німеччина і Франція – з традиційно високим показником продажів

Франція обганяє Росію всього на один-півтора десятка тисяч авто. Французькі дилери продали в серпні трохи більше 150 тисяч машин. Наздоганяти німецькі показники досить складно – там реалізовано понад 300 тисяч транспортних засобів. Однак, у наступному році очікується спад продажів у Німеччині. Поточні показники подстегнуты новими правилами реєстрації, які буду введені в дію в наступному році.

За третє місце не годиться шампанське або квіткова церемонія. Тим не менш, це хороша новина. Світові виробники дуже уважно стежать за реалізацією своєї продукції в РФ. Воно і зрозуміло – показники демонструють високий зріст і хорошу стабільність. У той же час в Європі нові закони та правила, що часто призводять до значних коливань. Конкуренція теж дає про себе знати – лідери автопрому намагаються швидше привозити нові моделі, змагаються в кількості опцій і рівні обслуговування.