У Білорусі вирішили збирати пікапи Mahindra

В Белоруссии решили собирать пикапы Mahindra

Білоруський завод «Юнісон» залишившись без замовлень від концерну General Motors (тут збирали ряд моделей Opel) шукає нових партнерів. Зараз підприємство веде переговори з індійської Mahindra про організацію випуску пікапів

Мова йде про застарілий морально та технічно пікапі, який на міжнародних ринках так і називається Mahindra Pick-Up. Це рамна машина, створена на базі позашляховика Scorpio. Останній відомий в Росії під ім’ям Marshal: його в середині нульових намагалися збирати на Газі, але машина провалилася на ринку, завод зібрав загалом близько сотні автомобілів.

На заводі пікапи планують почати робити методом великовузлового складання, тобто без зварювання і фарбування. Але при цьому генеральний директор «Юнисона» Дмитро Єгоров вважає, що машина за ціною буде конкурентом російським УАЗ Пікапу і УАЗ Карго.

При цьому, у Mahindra Pick-Up є перевага: в його арсеналі є турбодизель, якого на російських машинах немає. Пікап оснащується 2,2-літровим турбодизелем потужністю 140 л. с., 5-ступінчастою механічною коробкою передач і може бути як задньо — так і повнопривідним.