Страховики придумали нове обмеження для автовласників

Страховщики придумали новое ограничение для автовладельцев

Незважаючи на скорочення виплат по «автогромадянці» страховики шукають нові способи скорочення своїх витрат за виплатами ОСАЦВ. Російський союз автостраховиків підготував нові пропозиції щодо зміни законодавства

У РСА пропонують обмежити термін подачі заяви на відшкодування збитків по ОСАГО п’ятьма днями. Сьогодні таке обмеження діє відносно ДТП оформлених за європротоколом, тобто без участі поліції. У союзі пропонують поширити його на всі заяви, мотивуючи це боротьбою з шахрайством.

Як заявив газеті «Ведомости» виконавчий директор РСА Євген Уфімцев, обмеження дозволить відсікти від «автоцивілки» автоюристов і шахраїв, які часто подають заяву на виплати через півтора року після страхового випадку.

Страховики вітали ініціативу РСА, а в деяких страхових компаніях навіть заявили про те, що обмеження по термінах дозволить швидше відремонтувати автомобілі, що є додатковою турботою про клієнтів.

Втім, експерти кажуть про те, що страховики в черговий раз намагаються штучно знизити свої виплати по ОСАГО: частина автовласників просто не буде вкладатися в п’ятиденний термін подачі заяви і, відповідно, залишиться без виплати компенсації.