Rimac випустив дуже ексклюзивну версію гіперкара C_Two

Rimac выпустил очень эксклюзивную версию гиперкара C_Two

Тираж словацького електричного гіперкара Rimac C_Two, що складається всього з 150 примірників, був розпроданий всього за три тижні, що минули з березневої прем’єри на автосалоні в Женеві. Одна з машин буде справді ексклюзивної

Словаки показали версію California, яка випущена в єдиному екземплярі. Складно сказати, чим керувався замовник майже 2000-сильного електромобіля, але головна відмінність цього купе від інших: наявність набору для шампанського. Він включає в себе охолоджувану нішу, два підсклянники і два келихи для ігристого напою. Також у салоні з’явилися тримачі для пляшок об’ємом від двох до шести літрів.

Ексклюзивну версію Rimac C_Two можна відрізнити по особливому блакитному кольору кузова і іншим легкосплавным колісним дискам.

По технічній частині гіперкар не зазнав жодних змін. Силова установка Rimac C-Two складається з чотирьох електромоторів сумарною потужністю 1914 л. с. До 100 км/год купе розганяється за 1,85 секунди. Ємності батарей в 120 кіловат-годин достатньо, щоб проїхати на одній зарядці до 650 кілометрів.

Вартість гіперкара у звичайній версії складає 1,7 мільйона євро. Скільки коштує ексклюзивний варіант не повідомляється.