Porsche розсекретила характеристики свого електромобіля

Porsche рассекретила характеристики своего электромобиля

Перший електромобіль Porsche стане серійним тільки в 2020 році, але німецька компанія вже зараз розкрила деякі технічні характеристики машини

Електромобіль, побудований за мотивами концепту Mission E, отримав назву Taycan. Він буде оснащуватися двома електромоторами від спортпрототипа Porsche 919 Hybrid сумарною потужністю 600 л. с. У компанії говорять, що такий вибір обсуловлен компактністю і малою вагою електромоторів.

До 100 км/год електромобіль зможе розігнатися менш ніж за 3,5 секунди, швидкості в 200 км/год досягне через 12 секунд після старту.

Електросистема на Porsche Taycan буде 800-вольтової. Це перспективна технологія дозволяє використовувати легкі і ємні акумулятори, які будуть розташовані в підлозі майбутнього електромобіля. Це дозволить знизити центр тяжіння машини.

Зарядка батарей від 800-вольтової станції на 80%, що дозволить проїхати 400 кілометрів, буде займати всього 15 хвилин. Зарядну станцію Porsche розробила самостійно. Разом з BMW, Daimler, Ford і Audi компанія буде розвивати мережу таких станцій у Європі. і буде просувати її на всіх ринках. При цьому заряджати Porsche Taycan можна від будь-яких зарядних станцій: електромобіль буде мати комбіновану систему, що дозволяє заряджати батареї від мережі змінного струму, прийняту в Європі і США, так і від постійного струму. Для китайського і японського ринків Porsche зробить можливою зарядку згідно з місцевими стандартами.

Прем’єра Porsche Taycan пройде в кінці наступного року.