Opel готує концепт з новим фірмовим дизайном

Opel готовит концепт с новым фирменным дизайном

До першої річниці входження в концерн PSA німецький Opel готує концепт GT X Experimental, на якому покаже свій новий стилістичний мову, який перекочує на всі серійні моделі Opel з середини наступного десятиліття

У всіх Opel буде «складка» по центру капота, яка візуально буде об’єднана з виштамповкою в передньому бампері. Таке рішення німецькі стилісти назвали «Компасом». Складка і виштамповка будуть вказувати на північ і південь, а захід і схід — світлодіодні стрілоподібні денні ходові вогні.

Радіаторна решітка на майбутніх моделях буде візуально об’єднана з головною оптикою. Такий дизайн отримав назву Vizor і першим його отримає Opel Corsa нового покоління.

У салоні з’явиться повністю скляна приладова панель, об’єднана з екраном інформаційно-розважальної системи, вона отримала назву Pure Panel. За словами шеф-дизайнера компанії Марка Адамса, перед його командою стояло завдання позбавитися від складних стилістичних рішень і вивести на передній план «чисті» лінії.

До речі, не виключено, що Opel повернеться на російський ринок уже в наступному році. За неофіційною інформацією німецька марка знову вийде на наш ринок з трьома моделями: хетчбеком Astra, кросовером Grandland X і комерційним Combo.