Buick потрапив під антикитайські санкції Трампа

Buick попал под антикитайские санкции Трампа

Введені Дональдом Трампом захисні мита щодо товарів, вироблених в Китаї, несподівано вдарили по концерну General Motors

Справа в тому, що кросовер Buick Envision, який позиціонується GM в преміальному сегменті, сьогодні збирається в Китаї і вже в готовому вигляді експортується в США. Так як машина має китайське походження, то вона обкладається додатковими митами в розмірі 25 відсотків.

В GM говорять про те, що з-за введених мит дана модель не зможе на рівних конкурувати з моделями брендів, які також не відносяться до «споконвічно американським»: Acura RDX, Audi Q5, Lexus RX. Концерн звернувся до Трампу з проханням вивести цю модель з-під санкцій.

«Обсяг продажів Buick Envision в США не великий, але стратегічно важливий для компанії. Мита можуть призвести до того, що дана модель зникне на ринку Північної Америки. Незважаючи на те, що збирають модель в Китаї, великий обсяг коштів повертається у США. Вони інвестуються в розвиток автомобільних технологій і виробництва в Америці», — йдеться у зверненні GM до Дональду Трампу.

У минулому році Buick Envision розійшовся тиражем в 420 тисяч автомобілів в Китаї, продажі цієї моделі в США нижче майже в 10 разів — 46 тисяч автомобілів.

В майбутньому жертвою антикитайських мит може стати і Ford, який планував імпортувати з Китаю в Північну Америку четверте покоління Focus.