Toyota GT86 отримала тюнінг-пакет Sport GR

Toyota GT86 получила тюнинг-пакет GR Sport

Компанія Toyota з кінця минулого року активно просуває «заряджені» версії своїх моделей під брендом GR. Правда, поки тільки на японському ринку: у Toyota хочуть переконатися у вірності стратегії, перш ніж виходити на міжнародний рівень.

Купе Toyota GT86 обзавелося тюнінг-пакетом GR Sport. Двигун не чіпали: він як і раніше видає 207 к. с. у версії з механічною коробкою передач і 200 к. с. — у варіанті з автоматом. Фактично GR Sport це стайлінг-пакет, в який входять новий бампер з розвиненою «губою» і невеликими спойлерами по кутах, гальма Brembo (4-поршневі спереду, 2-поршневі ззаду). У салоні — інший кермо з логотипом GR і біла підкладка шкали тахометра на приладовій панелі.

Переробок трохи, але і ціна невисока: в Японії за купе в версії GR Sport просять близько 34 тисяч доларів, а «заряджений» варіант GR обійдеться мінімум в 45 тисяч доларів. До того ж останній пропонується тільки у версії з механічною коробкою передач.

Крім того, для Toyota GT96 GR Sport можна вибрати фірмові аксесуари з лінійки GR Sport. Тут є інші елементи аеродинамічного обваження, ексклюзивні колісні диски і відеореєстратор для запису заїздів по треку.