Subaru WRX STI отримала лімітовану версію

Subaru WRX STI получила лимитированную версию

Компанія Subaru поступово прощається зі спортседаном WRX STI: через посилення екологічних вимог і введення нових сертифікаційних випробувань, дні цієї моделі полічені. Причому нове покоління з’явиться лише після 2020 року.

Але японці вирішили наостанок «грюкнути дверима» і представили машину, яка отримала приставку Type RA-R в назві. На спортседан замінили 2,5-літровий опозитний двигун на 2-літровий турбований потужністю 329 к. с., що зробило цей варіант найпотужнішим з серійних WRX STI за всю історію. Трансмісія — 6-ступінчаста «механіка», привід, природно симетричний на всі колеса.

Subaru WRX STI Type RA-R легше на 10 кілограмів звичайної версії (1480 кг). Машина отримала нові амортизатори, пружини і спортивну випускну систему, які були розроблені спеціально для Type RA-R. Також седан отримав 6-поршневі гальма Brembo з 457-міліметровими дисками.

Звичайні шини були замінені на Michelin Pilot Sport 4S з різним гумовим складом на зовнішній і внутрішній стороні протектора. У шинної компанії говорять, що таке рішення забезпечує однаково хороше зчеплення на сухому та мокрому асфальті.

Всього Subaru випустить 500 примірників Type RA-R, причому всі вони будуть продані на внутрішньому ринку. Вартість машини становить близько 48 тисяч доларів.