Maserati Levante отримав нову версію

Maserati Levante получил новую версию

Компанія Maserati вирішила закрити всі можливі ніші в сегменті середньорозмірних кросоверів, бо нинішній бестселер марки, Levante обростає все новими варіантами.

На Фестивалі в Гудвуді італійці представили Maserati Levante GTS, який встав на полступеньки нижче топової версії Trofeo. У кросовера такий же турбомотор V8 об’ємом 3,8 літра. Але його потужність була знижена з 580 до 550 л. с. Силовий агрегат передає крутний момент на всі колеса через 8-ступінчастий «автомат».

Втрата тридцяти «конячок» призвела до того, що Maserati Levante GTS розганяється на три десятих повільніше до 100 км/ч, ніж версія Trofeo: 4,2 секунди проти 3,9 секунди. Максимальна швидкість кросовера складає 292 км/год, що на вісім кілометрів на годину менше, ніж у топового варіанти.

Зовні версію GTS від Trofeo можна відрізнити тільки по відсутності повітрязабірників в капоті: весь інший аеродинамічний обвіс такий же. Доповнюють вигляд світлодіодні матричні фари. У салоні царство шкіри, замші і натуральних матеріалів обробки.

Продажу Maseati Levante GTS почнуться восени. Щоправда, невідомо, чи з’явиться така версія в Росії: у нас кросовер продається з 350 — та 430-сильним бензиновими турбодвигунами. Ціни стартують з позначки в 5,4 мільйона рублів.