Acura представила модернізований MDX

Acura представила модернизированный MDX

У Росії автомобілі преміального відділення Honda попитом не користувалися, що змусило Acura піти з нашого ринку. А ось в Північній Америці вони досить популярні, особливо великий семимісцевий кросовер MDX.

Для того, що інтерес публіки не згасав, Acura підготували цілий комплекс з модернізації машини 2019 модельного року. Моторна гамма залишилася без змін: кросовер доступний або з 3,5-літровим бензиновим двигуном потужністю 290 л. с., або з гібридною силовою установкою сумарною потужністю 321 к. с.

У Acura перепрограмували 9-ступінчастий автомат: тепер в більшості випадків він буде стартувати з другої передачі. За словами представників компанії це має поліпшити плавність ходу. Перша ж передача буде задіяна тільки в режимах «Сніг» і «Бруд», а також при примусовому ручному включенні. Також була допрацьована система Старт/Стоп, яка стала швидше запускати двигун.

Активна підвіска тепер доступна і для звичайної бензинової версії в якості опції, раніше вона пропонувалася тільки для гібридного варіанта.

Нарешті, в лінійці з’явилася версія A-Spec. Її відрізняє агресивний аеродинамічний обвіс, великі круглі патрубки вихлопної системи і 20-дюймові колеса. В салоні: спортивні сидіння і кермо, інше оформлення приладової панелі і накладки на пороги з назвою версії.