Названо країни з найгіршими дорогами

Названы страны с самыми плохими дорогами

Незалежна організація Worl Economic Forum опублікувала рейтинг країн за їх конкурентоспроможності за 2017-2018. Є там і розділ, присвячений дорожньої інфраструктури.

На жаль, радіти нема чому: Росія опинилася на 114-му місці з 137 представлених, пропустивши вперед Бурунді і Бенін і обійшовши сусідній Казахстан. Причому за рік ми позицію не поліпшили: за підсумками 2016-2017 року Росія також займала 114-е місце.

І в минулому і в цьому році підсумкова оцінка дорівнює 2,9 балів (з семи можливих). Одне радує: судячи по графіку стан доріг за останні три роки в нашій країні поліпшилося.

Очолюють рейтинг ОАЕ, які заробили 6,4 бали, на другому місці Сінгапур (6,3 бала), замикає трійку Швейцарія, також набрала 6,3 бала. У першій п’ятірці також опинилися Гонконг і Нідерланди: 6,2 і 6,1 бала.

У Топ-10 окрім вищеперелічених країн увійшли Японія, Франція, Португалія, Австрія та США. Залишається тільки дивуватися, чому досі російські дороги гірше португальських, які, м’яко кажучи, далекі від ідеальних. Але у влади є відповідь: якщо федеральні траси вже повністю приведені у нормативне стан, то більшість регіональних знаходяться в плачевом стані.