Hyundai i30 N отримає нову коробку передач

Hyundai i30 N получит новую коробку передач

Перший «гарячий» хетчбек компанії Hyundai I30N робили в Європі, для Європи і з залученням кращих спеціалістів, яких вдалося перекупити у BMW M. Бо машина зібрала дуже гарну європейську пресу (у нас модель просто не продається), що дозволило говорити про неї, як про прямого конкурента Volkswagen Golf GTI.

Однак, корейці вирішили не зупинятися на досягнутому. Hyundai i30 N стане продаватися у двох, різних за потужності модифікаціях, і тут німецькому «гарячого» хетчбека нічого йому протиставити. З іншого боку, в активі у VW Golf GTI роботизована коробка DSG з двома зчепленнями. Вона не тільки робить комфортними щоденні поїздки, але і дозволяє скоротити час між перемиканнями передач. А ось для Hyundai i30 N пропонується виключно «механіка». Справа в тому, що у корейців до недавнього часу просто не було підходящої преселективною КПП, здатної «перетравлювати» високий крутний момент без серйозного зниження ресурс.

Проте, фахівці Hyundai працюють в цьому напрямку і вже в наступному році Hyundai i30N отримає версію з роботизованою коробкою передач з двома зчепленнями. У топовій 275-сильної версії хетчбек з «механікою» розганяється до «сотні» за 6,1 секунди, а «робот» повинен допомогти зняти як мінімум одну десяту з цього часу.

Машина вже готова, але з її висновком вирішили почекати до наступного року, коли відбудеться перший рестайлінг нинішнього Hyundai i30. Відповідно, на оновленому i30 N з’явиться і новий робот.