Volkswagen почав випробування нового Golf

Volkswagen начал испытания нового Golf

Volkswagen Golf, що б не відбувалося в світі автомобільної моди, залишається основою добробуту німецької марки. Тому в компанії дуже відповідально підійшли до створення восьмого покоління цієї моделі.

За першим шпигунським фотографіям зробити висновки про стилістику наступного покоління Golf не можна: на дороги виїхав «мул» — під кузовом нинішнього покоління ховаються агрегати наступного. За деякими даними Golf запозичить елементи дизайну від нового VW Touareg і лифтбэка Arteon, а також рішення від концепту VW Golf GTE Sport, який Volkswagen показував у 2015 році.

Повністю зміниться інтер’єр машини. Крім віртуальної приладової панелі, яка пропонується і для нинішнього покоління Golf, він отримає як мінімум два сенсорних екрану, а кількість звичайних кнопок буде зведено до мінімуму (по суті залишиться тільки клавіша включення аварійної сигналізації). Селектор АКП на прототипі запозичений у нинішнього Volkswagen Touareg.

Восьме покоління Volkswagen Golf буде показано влітку наступного року. В організацію виробництва восьмого покоління Volkswagen Golf концерн інвестує 1,8 мільярда євро. У самій компанії як і раніше вважають Golf стратегічно найважливішим продуктом.

Volkswagen Golf збереже модульну платформу MQB і отримає модернізовані бензинові силові агрегати. Найімовірніше, турбодизелі також залишаться в гамі: їх популярність на ринку Європи висока. Звичайно ж, будуть гібридна і повністю електрична версії.