Jaguar зробить конкурента Porsche Cayenne

Jaguar сделает конкурента Porsche Cayenne

У Jaguar Land Rover «кують залізо, поки гаряче», тобто штампують один кросовер за іншим на тлі інтересу до цього сегменту у всьому світі. До трьох нинішнім моделям незабаром додасться ще одна.

Кросовер буде великим, отримає ім’я J-Pace і стане прямим конкурентом Porsche Cayenne. Технічної інформації про машині немає, відомо лише, що побудований J-Pace на базі флагманського кросовера Range Rover. Автомобіль буде відрізняти дуже багате оснащення і розкішна обробка, а вартість буде становити приблизно 120 тисяч доларів.

У Jaguar Land Rover кажуть, що великий кросовер J-Pace повинен буде користуватися високим попитом на китайському ринку, де, наприклад, власники Porsche Cayenne практично завжди їздить з водієм. Тому основний наголос буде зроблено на комфорті і розкоші в салоні.

Силові установки Jaguar J-Pace запозичить у Range Rover. Однак, нещодавно на дорогах був помічений прототип майбутньої новинки і за свідченнями очевидців, він був оснащений дизель-електричною гібридною силовою установкою. Такий варіант якщо і з’явиться на серійному автомобілі, то тільки на європейському ринку.

За неофіційними даними прем’єра Jaguar J-Pace відбудеться в 2021 році.