Genesis показав «російський» концепт спорткара

Genesis показал «русский» концепт спорткара

Марка Genesis вважає себе повноправним членом преміального сегмента, але поки у неї немає имиджиевой моделі, при погляді на яку люди звертали б шиї. Але корейці готують спортивне купе, а поки представили його концепт, який отримав ім’я Essentia.

Над створенням концепту працювала інтернаціональна команда дизайнерів під керівництвом Олександра Селіванова, російського дизайнера, якого Hyundai перекупив у Bugatti саме для роботи над моделями Genesis. Допомагав йому ще один виходець з Росії, Арсеній Костромін, який працював в дизайн-бюро Renault і азербайджанець Самір Садихов, створював до цього вигляд суперкарів Rezvani. Вся команда стилістів підпорядковується Люку Донкервольке, шеф-дизайнером Genesis.

У Essentia класичні, навіть старомодні форми з довгим капотом і каплевидным силуетом, причому вся верхня частина кабіни скляна. Машина відноситься до купе гран-туризмо, розрахованим на чотирьох чоловік. У концепту підйомні двері-гільйотини (відкриваються з допомогою відбитка пальця), величезні колісні арки, в які ледве помістилися колеса.

Електричний Концепт з чотирма електромоторами (по одному на кожне колесо). Тягова батарея знаходиться в центральному тунелі, а підвіска організована по гоночній схемою «пушрод» з горизонтально розташованими амортизаторами. За рахунок цього у купе низький центр ваги, та й взагалі у Essentia дуже низька висота.

З усіх технічних подробиць Genesis повідомив лише про розгоні до 97 км/ч (60 миль/год): він займає менше трьох секунд. Серійна версія спорткара, який з’явиться до 2020 року, навряд чи запозичить у концепту якісь стилістичні елементи, але свою заявку Genesis зробив.