Duster перетворили в комерційний автомобіль

Duster превратили в коммерческий автомобиль

На європейському ринку Duster продається під маркою Dacia і нещодавно для деяких країн була представлена його комерційна версія.

Така машина була і у першого покоління і вона користувалася досить стійким попитом: багатьом потрібна повнопривідна машина, а «каблучок» Dokker такого варіанту позбавлений.

Рецепт перетворення кросовера в фургон простий. За передніми сидіннями встановлена перегородка, вікна задніх дверей і віконця позаду них заглушені, а весь простір салону позаду сидінь перетворено в вантажний майданчик з рівною підлогою. Довжина отриманого відсіку становить 1640 мм

Машина отримала назву Duster Fiskal. Поки вона доступна тільки на австрійському ринку, де пропонується з будь-яким з доступних для звичайного кросовера двигунів. Машини роблять не на основному конвеєрі, бо він, як не дивно, коштує дорожче пасажирської версії: доплата становить 1730 євро. Однак така версія підпадає під категорію легких комерційних автомобілів, а значить оподатковується меншими, ніж пасажирські варіанти податками.

У Росії такий варіант Duster навряд чи з’явиться: в цьому сегменті машина з-за своєї ціни не зможе конкурувати з Largus, який хоч і не має повного приводу, але й коштує досить дешево.