Відома дати прем’єри електричного спорткара Volkswagen I. D. R

Известна даты премьеры электрического спорткара Volkswagen I.D. R

Марка Volkswagen продовжує нагадувати про «електричному» суббренді I. D. Поки на ринку немає ні однієї серійної моделі, але німці продовжують кувати концепти і прототипи.

Так у неділю, 22 квітня, відбудеться прем’єрний показ електричного гоночного спортпротипа I. D. R Pikes Peak. Машину покажуть на французькій гоночній трасі в Олесі. Настільки дивне місце вибране для дебюту у зв’язку з тим, що там народився пілот Роман Дюма, який влітку спробує встановити на I. D. R Pikes Peak світовий рекорд для електромобілів у змаганнях з підйому на легендарну гору Пайкс Пік.

Поки про прототипі нічого не відомо. Його розробкою займалося підрозділ Volkswagen Motorsport у співпраці з відділом технічного розвитку у Вольфсбурзі. Востаннє підрозділ Volkswagen Motorsport брало участь в гонці Pikes Peak в 1987 році на VW Golf з двома двигунами, який, правда, до фінішу не доїхав.

Міжнародне змагання гоночних автомобілів Pikes Peak (Pikes Peak International Hill Climb), також відоме серед любителів «Гонка до хмар» (Race to the clouds), проводиться з 1916 року в Скелястих горах поблизу міста Колорадо-Спрінгс. Протяжність траси становить без малого 20 кілометрів, а перепад висот – 1440 метрів. Фініш розташований на позначці в 4300 метрів над рівнем моря. Поточний рекорд у класі електричних прототипів становить 8 хвилин 57,118 секунд і був встановлений пілотом із США Рисом Мілленом на моделі e0 PP100 в минулому році.