Hyundai Tucson позбувся турбомотора

Hyundai Tucson лишился турбомотора

Компанія Hyundai привезла на мотор-шоу в Нью-Йорк оновлений кросовер Tucson. Власне, модель пережила невеликі косметичні зміни, властиві для першого рестайлінгу.

Найпростіше оновлену версію відрізнити спереду: тут нові бампер і радіаторні грати, а звичайні фари поступилися місцем світлодіодним. Ззаду зміни піддався бампер і графіка ліхтарів. Крім того, був змінений дизайн легкосплавних колісних дисків. У салоні з’явилася нова мультимедійна система і змінилася архітектура центральної консолі.

Є невеликі зміни і з технічної частини: Tucson більше не буде оснащуватися 1,6-літровим турбомотором і 7-ступінчастою роботизованою коробкою передач. На зміну їм прийшло поєднання 2,4-літрового «атмосферника» (184 л. с.) і автоматичної коробки передач. У гамі залишився 2-літровий двигун потужністю 166 к. с., який на американському ринку також буде доступний виключно з «автоматом».

У Росії оновлений Hyundai Tucson з’явиться восени цього року, але силова лінійка буде відрізнятися від тієї, з якою машина представлена на північноамериканському ринку.