Автоновини в один абзац: BMW Z4, Toyota Avensis і інші

З BMW Z4 і Toyota Supra будуть випускатися Magna Steyr на його складальному заводі в Граці, Австрія. Magna Steyr є домом моделей невеликих серій, таких як Mercedes-Benz G-Class, який компанія почала будувати в 1979 році під ім’ям Steyr-Daimler-Puch та інших основних моделей автовиробників, які не можуть переобладнати або розширити виробничі потужності існуючих заводів. В даний час Magna випускає компактний кросовер Jaguar E-Pace і електричний I-Pace, а також деякі версії BMW 5-серії. Складальна лінія розрахована на 200 000 автомобілів в рік.

Автоновости в один абзац: BMW Z4, Toyota Avensis и другие

 

Згідно з повідомленнями британської преси, Toyota вирішила припинити продаж моделі Avensis в Європі, на даний момент, без планів прямої заміни. Представник японської компанії заявив, що причиною є «триваюче зниження продажів автомобілів D-сегмента». У 2017 році Toyota реалізувала тільки 25 319 Avensis в Європі, що на 28 % менше, ніж в 2016 році. Навіть 183 288 продажів Volkswagen Passat або 81 410 Skoda Superb, що належать до цієї категорії, вважаються середніми показниками.

Автоновости в один абзац: BMW Z4, Toyota Avensis и другие

 

В автомобільній галузі, повної поглинань та альянсів, зв’язку між Renault і Nissan унікальні. Але вони можуть поступитися місцем повного об’єднання. Карлос Гон наполягає на повному злитті двох автовиробників. За словами людей, які знають це питання, він хоче об’єднати дві компанії в єдину корпорацію. Мета полягає в тому, щоб урізати витрати і накопичити достатньо фінансів, щоб пережити перехід галузі до більш екологічно чистим транспортним засобам, а також забезпечити життєздатність Альянсу, коли 64-річний генеральний директор піде на пенсію.

https://elbrus-zapchasti.ru/catalog/chevrolet/Cruze/Cruze-1-(2009-nv)/Bamper-peredniy

«Гон створив цього монстра, який управляється вручну, — сказав Джеймс Уомак, засновник Lean Enterprise Institute в Кембриджі, штат Массачусетс. — Якщо він передасть його комусь, це може виявитися смертельно, тому йому потрібно створити м’яку життєздатну конфігурацію».
Однак злиття компаній може опинитися під загрозою політичних проблем. Уряд Франції може не погодитися з огляду на те, що має 15 % акцій Renault і може чинити вплив у сенсі захисту робочих місць. З іншого боку японський уряд може не погодитися, турбуючись про те, що французькі колеги будуть домінувати над виконавчою владою японського автовиробника. Чи втілиться ідея Карлоса Гона покаже час.

Автоновости в один абзац: BMW Z4, Toyota Avensis и другие

 

Гіперкар Mercedes-AMG Project One будуть будувати на базі гоночної команди F1 в Бриксворт, Великобританія. В інтерв’ю британському журналу Autocar бос AMG Тобіас Моерс зізнався, що адаптація двигуна і гібридної системи боліда F1 для дорожнього використання утруднена. «Ця трансмісія дійсно складна. Вона хороша, але поки що недостатньо [адаптована]», — сказав він. Незабаром після Женевського автосалону Моерс стверджував, що гіперкар Project One міг би встановити рекорд Нюрбургрінга, який нині належить Porsche 956, що пройшов трасу за 6 хвилин 11,1 секунди. Нагадаємо, гібридна трансмісія з 1,6-літровим турбованим двигуном повинна забезпечити автомобілю від 1 000 до 1 100 л. с. потужності, а притискна сила досягне 675 кг

Автоновости в один абзац: BMW Z4, Toyota Avensis и другие

 

Після успішного року у своїй історії Porsche преміює працівників спеціальним бонусом до € 9 656, який має два компоненти. Перший включає 8 600 євро за «плідну роботу персоналу в 2017 фінансовому році», а другий — спеціальний внесок у розмірі 700 євро в пенсійний фонд. Співробітники Porsche AG також отримають бонус у розмірі € 356 честь 70 років з моменту початку виробництва в 1948 році моделі 356. Цей бонус отримає близько 23 000 чоловік, а сума буде скоригована з урахуванням індивідуального робочого часу та тривалості роботи у автовиробника.

Автоновости в один абзац: BMW Z4, Toyota Avensis и другие