В автомобілі з’явиться аналог Siri — Casey

В автомобилях появится аналог Siri - Casey

Протягом багатьох років сенсорні екрани, технології розпізнавання рукописного тексту і управління жестами поступово приходять на зміну традиційним механічних кнопок і перемикачів в автомобілі. І це негативно позначається на безпеці дорожнього руху, адже управління навігаційною системою, бортовим комп’ютером або радіо відволікає водія від керування транспортним засобом. На виставці CES 2018 в Лас-Вегасі компанія Bosch представила інтелектуальну технологію, яка дозволяє водієві концентруватися саме на управлінні автомобілем і не відводити погляд від того, що дійсно важливо — дороги.

Штучний інтелект допомагає перетворити інтерфейс «людина-машина» (HMI) в командний центр, думає наперед. Вихідний функціонал з штучним інтелектом надає інтерфейсу HMI важливі відомості про водія, транспортний засіб і навколишньому середовищу. Це дозволяє системі заздалегідь продумувати і здійснювати настройку дисплеїв і елементів управління таким чином, щоб вони завжди відповідали кожній конкретній ситуації.

В основі функціонала інтерфейсу HMI лежить асистент з голосовим управлінням, реагує на мову людини. Він навіть має здатність розпізнавати ті чи інші діалекти. Завдяки технології розуміння природної мови (NLU) водії можуть розмовляти з асистентом Кейсі (Casey), як з пасажиром. Ще одна перевага Кейсі — її здатність думати наперед. За допомогою штучного інтелекту вона може навчитися прогнозувати ймовірні пункти призначення в залежності від часу доби, а коли їй дається команда включити радіо, вона може зробити це з урахуванням переваг водія: наприклад, вранці включити новини, а ввечері — музику.

В автомобилях появится аналог Siri - Casey

Інтелектуальні самонавчальні алгоритми фільтрують і приоритезируют дані. Приміром, якщо дорога слизька, в прямому полі зору водія негайно виводиться попереджувальний сигнал, а менш важлива інформація (така, як назва грає радіостанції) переводиться на інший дисплей. Це допомагає водієві зосередитися на дорозі. Що стосується управління інформаційно-розважальними системами, системою кондиціонування і радіо, у сенсорних дисплеїв і центральних панелей управління є один істотний недолік: щоб вводити потрібні команди, водієві необхідно дивитися на екран. На швидкості 50 км/год, якщо водій відведе погляд від дороги, навіть на дві секунди, машина встигне проїхати 30 метрів; на швидкості 120 км/год при русі по трасі це відстань перевищить 60 метрів — і це відстань автомобіль проїде наосліп.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Як працює датчик дощу?

В майбутньому Bosch планує організувати роботу всього інтерфейсу HMI на основі бортового комп’ютера, а також інтегрувати більш широкий функціонал в єдиний центральний процесор. Це дозволить зводити і синхронізувати всі дані інформаційно-розважальної системи, свідчення приладової панелі і іншу відображувану інформацію таким чином, щоб ними можна було керувати з будь-якої частини транспортного засобу в кожен конкретний момент часу. Крім того, зменшення кількості контролерів також дозволить звільнити простір для установки інших приладів, знизити масу автомобіля і прискорити розробку нових транспортних засобів. А в майбутньому завдяки бездротовим оновлень бортовий комп’ютер, а разом з ним і весь інтерфейс HMI будуть завжди підтримуватися в актуальному стані з тією ж легкістю, як сьогодні смартфони.