Оновлений Jeep Cherokee отримав новий мотор

Обновленный Jeep Cherokee получил новый мотор

Компанія Jeep представила на автосалоні в Детройті оновлений кросовер Cherokee. Машина позбулася спірної двоповерхової передньої оптики, за яку її постійно критикували. Однак, лише косметичними змінами справа не обійшлося.

За рахунок більш широкого застосування високоміцних сталей в силової конструкції Jeep Cherokee скинув 90 кілограмів ваги. Це допомогли й інші хитрощі, наприклад, нова задня двері зроблена із застосуванням композитних матеріалів, це зменшило її масу на 18 киллограммов.

У салоні кросовера змін практично немає. Правда, мультимедійна система Uconnect обзавелася версією з 7-дюймовим екраном, але і колишні з діагоналлю 5 і 8,4 дюйма залишилися в строю. З-за нової задньої двері і іншої концепції багажного відсіку його обсяг зріс з 697 до 793 літрів.

Базова версія кросовера раніше оснащується 2,4-літровим двигуном потужністю 184 л. с. Зберігся і 3,5-літровим V6 потужністю 275 л. с. Але в гаму був доданий 2-літровий мотор, який раніше дебютував на Jeep Wrangler потужністю 270 к. с. Всі двигуни агрегатуються виключно 9-ступінчастим «автоматом».

У США продажі оновленого Jeep Cherokee почнуться найближчим часом, до нас кросовер добереться у другій половині цього року.