Великий семимісцевий Jeep: відомий дизайн

Большой семиместный Jeep: известен дизайн

У мережі з’явилися патентні зображення великого позашляховика Jeep, який повинен бути представлений в наступному році. На жаль, ні на один з концептів, які компанія показувала в останні роки він не схожий. Та й від концепту Yuntu, показаного в Китаї цього року, залишилися «ріжки та ніжки».

Малюнки «витекли» з китайського патентного бюро: саме для цього ринку створюється великий Jeep. Судячи по малюнках його передня частина буде повністю ідентична нинішньому поколінню Jeep Gran Cherokee. Це наводить на думки про те, що в Jeep вирішили особливо не обтяжувати себе і просто готують більш простору версію цієї моделі. Єдині відмінності починаються за задніми дверима: великі вікна і інше, ніж у Grand Cherokee рішення задньої оптики та багажної двері. Воно, як раз, схоже з концептом Yuntu.

Влітку Jeep представив в Китаї концепт Juntu. Це великий кросовер, розрахований на сімох пасажирів. У Jeep Yuntu короткі звіси, вузькі світлодіодні фари і ліхтарі, великі колісні арки, двері розпашні, як і в інших концептів із такою формулою, у Yuntu відсутні центральні стійки. Салон – царство хайтека і сенсорних моніторів. Для пасажирів другого і третього рядів їх аж два на кожне посадкове місце. До речі, концепт розрахований на 6 пасажирів (2+2+2), не виключено, що і у серійної версії машини буде такий варіант, який буде відрізнятися більш багатим оснащенням.

Машина найімовірніше отримає гібридну силову установку: влада Китаю, а саме на нього орієнтований великий кросовер, останнім часом не особливо благотворит виробникам, які не мають в своїй гаммі гібридів або електромобілів. Вибору особливого у Jeep не буде: гібридну силову установку, найімовірніше, запозичать у Chrysler Pacifica. Вона складається з бензинового V6 об’ємом 3,6 літра і електромотора. Сумарна потужність — 340 к. с.

Швидше за все, великий позашляховик буде називатися Jeep Grand Commander, а представлять його навесні на автосалоні в Пекіні.