В Росії почали збирати новий Mitsubishi Pajero Sport

В России начали собирать новый Mitsubishi Pajero Sport

Калуське СП ПСМА, що належить Mitsubishi Motors і PSA, приступило до серійного виробництва позашляховиків Pajero Sport третього покоління. Сама модель не нова для підприємства: тут же збирали і попереднє покоління.

Однак тепер виробництво йде дійсно по повному циклу: якщо раніше у Pajero Sport в Росії варили тільки раму (це не роблять на потужностях «Групи ГАЗ»), то з приходом третього покоління локалізована і зварювання кузовів, які раніше приходили з Таїланду в готовому вигляді. На підприємстві збирають тільки дизельні версії, машина з бензиновим силовим агрегатом, як і раніше поставляється з Таїланду в готовому вигляді.

Ніяких змін у зв’язку з локалізацією виробництва чекати не варто. Справа в тому, що Mitsubishi знизила ціни на Pajero Sport ще в кінці вересня, а потім ще й збільшила заводську гарантію до п’яти років або 150 тисяч кілометрів в залежності від того, що настане раніше.

Єдина зміна полягає в появі навіть у базовій комплектації Invite системи контролю тиску в шинах і безключового доступу з запуском двигуна кнопкою.

Mitsubishi покладає великі надії на цей позашляховик: з початку наступного року штат ПСМА буде збільшено на 440 осіб.