Штрафи за тонування зростуть навесні 2018 року

Штрафы за тонировку вырастут весной 2018 года

Законопроект, що передбачає збільшення штрафів за тонування, невідповідну чинним вимогам, буде розглянуто навесні 2018 року. Штраф планується підняти з 500 до 1500 рублів і додати штраф за повторне порушення в розмірі 5000 рублів.

Перенесення розгляду законопроекту пов’язаний виключно з бюрократичною процедурою. Перша редакція проекту, де передбачалося ще й позбавлення водійських прав, отримала негативний відгук уряду Росії.

«Виникла проблема певного непорозуміння. Був відгук уряду з зауваженнями з приводу пропонованого нами позбавлення права керування. Ми, з урахуванням цієї позиції, документ підкоригували. Прибрали позбавлення і залишили тільки штраф в 5000 рублів», — заявив «Газеті.ру» заступник голови комітету з держбудівництва В’ячеслав Лисаков.

Нагадаємо, що за чинним нормам заборонена тонування (вірніше, дозволена але незначно) тонування бічних передніх вікон і лобового скла (воно може мати зверху тонований смугу блакитного кольору). Скла задньої півсфери автомобіля можна тонувати без обмежень.