Розсекречено інтер’єр нового «Геландвагена»

Рассекречен интерьер нового «Геландвагена»

По численних шпигунських фотографій ми вже знаємо, що зовні нове покоління Mercedes-Benz G-класу практично не зміниться. Машина збереже свої незграбні форми, за що в народі отримала прізвисько «квадрат» і «цегла». А ось інтер’єр машини змінитися повністю.

«Гелик» вже дано не роботяга і не військовий: основний попит припадає на дорогі версії, причому, незважаючи на те, що машина істотно не змінюється десятилетями, він тільки посилюється. Тому зовнішність позашляховика вирішили не чіпати, а ось салон повністю переробити, щоб зробити його більш сучасним і комфортним.

У Mercedes-Benz трохи зберегли духа консерватизму: спідометр і тахометр залишилися тут звичайними, аналоговими, але вони стали частиною великого широкоформатного екрану, який візуально об’єднаний з ще одним дисплеєм на центральній консолі, яка відповідає за інформаційно-розважальні функції. Нижче залишився блок з трьома великими клавішами включення блокувань, а от все інше вже виконано в сучасному дусі. Найпомітніша зміна: на центральному тунелі більше немає селекотра режимів роботи АКП: він переїхав під кермо.

В компанії серйозно попрацювали над якістю матеріалів відокрем інтер’єру, хоча дух підкорювача бездоріжжя будь-якої складності в машині залишився. Цікаво, що в компанії особливо відзначають той факт, що інженери довго працювали над тим, щоб зберегти клацали звук при відкритті і закритті дверей: якість настільки зросла, що машина ледь не позбулася одного зі своїх фамільних рис.

Салон став просторішим: місце для колін задніх пасажирів збільшилася на 150 мм, стало більше простору і в плечах. Також, нове покоління Mercedes-Benz G-класу отримало повністю нові сидіння.