Незалежні краш-тести: нуль балів і небезпечний Duster

Независимые краш-тесты: ноль баллов и опасный Duster

Під завісу минулого року незалежна організація Euro NCAP провела краш-тести відразу п’ятнадцяти новинок європейського ринку. Ними стали Alfa Romeo Giulietta, BMW 6-ї серії, Dacia Duster, DS 3, Fiat Punto, Ford C-Max і Grand C-Max, Hyundai Kona, Jaguar F-Pace, Kia Stinger, Kia Stonic, MG ZS, Opel Karl, Toyota Aygo, Toyota Yaris. Всі вже настільки звикли до високих результатів новинок (експерти довгий час не виставляли нікому менше трьох зірок), що остання серія краш-тестів привела усіх у стан шоку.

Вперше в історії Euro NCAP один з автомобілів отримав за оцінку безпеки 0 зірок. Ним став компактний хетчбек Fiat Punto. У висновку йдеться, що пасивна безпека автомобіля (51%) дозволила б йому заробити дві зірки, але і їх машина позбулася через відсутність системи обмеження швидкості або попередження задніх пасажирів про непристебнуті ремені. При фронтальному ударі Fiat Punto небезпечний для грудних клітин водія і переднього пасажира, а при наїзді ззаду висока ймовірність хлистових травм шиї. В принципі такі результати не дивні: Punto, нехай і переживши кілька модернізацій, продається з 2005 року.

Dacia Duster другого покоління заробила три зірки. Але при ударі об жорсткий бар’єр безпристрасна електроніка зафіксувала смертельно небезпечні перевантаження в районі шиї водія. Удар з 40-процентним перекриттям оббар’єр що мнеться машина витримала краще: у реальних умовах всі залишаться живі, хоча і отримають травми. Іншими «трієчниками» стали китайський MG ZS, Kia Stonic, Toyota Aygo, Alfa Romeo Giuletta, Ford C-MAX/Grand C-MAX, Opel Karl і DS 3.

Інші автомобілі, а це Hyundai Kona, Kia Stinger, BMW 6-ї серії, Jaguar F-Pace і Toyota Yaris, отримали по п’ять зірок.