Lexus представив 7-місцевий варіант кросовера RX

Lexus представил 7-местный вариант кроссовера RX

На моор-шоу в Лос-Анджелесі Lexus представив семимісний варіант кросовера RX, який отримав приставку L в індексі. Навколо цієї моделі ходило безліч чуток і, здавалося, безглуздий з них підтвердився.

Більшість виробників для того, щоб зробити більш простору версію на базі вже наявної моделі розтягують колісну базу, часто подовжують задні двері. Так або збільшується простір на другому ряду сидінь або з’являється можливість розмістити третій ряд.

У Lexus ж пішли своїм і якимось дуже оригінальним способом: вони просто збільшили на 100 мм задній звис автомобіля. Плюс був трохи змінений нахил скла багажної двері. При цьому довжина колісної бази залишилася колишньою. У США автомобіль буде доступний в 7 — і 6-місцевих варіантах. Правда, не чекайте від третього ряду нічого надприродного: поміститися тут з комфортом зможуть лише діти. До їх послуг – управління клімат-контролем і пара підстаканників.

Як і звичайний RX, подовжена версія буде продатися в двох варіантах: бензиновому RX350 L і гібридному RX450 L. Машина орієнтована на ринок Північної Америки, але, найімовірніше, з’явиться на нашому ринку.