Hyundai розповіла про три новинки для Росії в 2018 році

Hyundai рассказала о трех новинках для России в 2018 году

У наступному році компанія Hyundai представить на російському ринку нове покоління флагманського кросовера Santa Fe, оновлений Tucson і компактний кросовер Creta 2018 модельного року.

Hyundai Santa Fe. за словами представників компанії стане ще більш сучасним і динамічним. Поточне, третє за рахунком, покоління кросовера було представлено на російському ринку в 2015 році.

Третє покоління кросовера Hyundai Tucson, представлений на російському ринку в другій половині 2015 року, є однією з ключових моделей бренду на російському ринку. Модель відмінно зарекомендувала себе як у споживачів, так і у експертів ринку, отримавши безліч позитивних відгуків. У 2016 році Tucson завоював нагороду «Автомобіль року» в номінації «Компактні позашляховики». Оновлення 2018-го року буде першим після повернення моделі на російський ринок. У компанії говорять, що кросовер зміниться як зовні, так і всередині.

Нарешті, у першому кварталі буде представлена Hyundai Creta 2018 модельного року. У компанії не розкривають подробиці змін, кажучи лише про нових поєднаннях коробок передач та двигунів, а також те, що протягом року Creta буде одержувати всі нові опції.