Ford показав новий Focus: перші фотографії

Ford показал новый Focus: первые фотографии

Компанія Ford опублікувала перше офіційне зображення нового покоління Focus. Хетчбек ошатно прикрашений кольоровою маскувальною плівкою, але в загальних рисах про машині вже можна сказати багато чого.

По-перше, зовнішність, принаймні хетчбека, стане динамічнішим. Схоже у Ford остаточно відмовилися від концепції другого покоління Focus, коли за не дуже привабливою зовнішністю переховувався просторий і практичний автомобіль. У компанії вирішили тиснути на емоційно і більш молодіжний стиль.

Хетчбек збереже спадкоємність у зовнішності, але його передня частина стане більш спокійною, так як радіаторна решітка помітно зменшиться в розмірах. У Focus досить довга колісна база і короткі свеси, що говорить про те, що четверте покоління машини, по крайней буде трохи просторіше для пасажирів другого ряду.

Ford Focus побудований на новій платформі. Машина як і раніше буде глобальної, але, наприклад, в США буде поставлятися з заводу в Китаї. Офіційна прем’єра нового Ford Focus пройде в наступному році. В березні на автосалоні в Женеві дебютує хетчбек, а потім, приблизно через місяць на автосалоні в Пекіні покажуть седан. Восени до них додасться універсал. Ford Focus буде оснащуватися 3 — і 4-циліндровими турбованими двигунами, а гамі практично відразу з’явиться підключається гібрид, а в майбутньому буде доступна і повністю електрична версія цієї моделі.