FCA може налагодити технічне співробітництво з Hyundai

FCA может наладить техническое сотрудничество с Hyundai

Концерн Fiat Chrysler Automobiles (FCA) веде переговори про технічне співробітництво з корейською Hyundai. Про це заявив глава FCA Серджіо Маркіонне. За його словами, є кілька областей, де компанії могли бути корисні один одному.

При цьому Маркіонне виключив будь-яку можливість злиття компаній. «Ми вже закуповуємо комплектуючі у Hyundai, чому б нам не розширити співробітництво, особливо, що стосується трансмісії і водневих автомобілів», — заявив він.

Вперше чутки про взаємному інтересі Hyundai і FCA з’явилися у вересні цього року. Але тоді корейські ЗМІ писали про те, що Hyundai шукає можливість поглинути Fiat Chrysler Automobiles.

У FCA зараз дуже складне становище: європейське відділення приносить виключно збитки. Маркіонне навіть розглядає можливість продажу виробника автокомпонентів Magnetti Marelli. Також в FCA подумують про перепрофілювання компанії Comau, яка займається питаннями робототехніки з тим, щоб вона зайнялася системами штучного інтелекту для автономних систем водіння автомобілів.