Дві моделі Ford в Росії отримали систему дистанційного запуску

Две модели Ford в России получили систему дистанционного запуска

Відтепер відразу дві моделі Ford Kuga і Moneo — будуть оснащуватися опціональним дистанційному запуском двигуна. У Ford говорять, що ця опція дуже затребувана у російських автомобілістів: майже 90% опитаних компанією автомобілістів кажуть про те, що така опція дуже корисна.

До сьогоднішнього дня в Росії тільки Ford Explorer міг похвалитися системою Ford Remote Start, що дозволяє дистационно заводити і глушити двигун. Передавач системи діє на відстані до 100 м. Щоб запустити двигун, необхідно натиснути комбінацію кнопок на брелоку, і система запустить двигун на заданий час – 5,10 або 15 хвилин, після чого він автоматично заглушится. При необхідності час роботи двигуна можна продовжувати з кроком 10 хвилин до 35 хвилин. Двигун не запускається, якщо спрацювала система сигналізації, відкритий капот, напруга акумуляторної батареї нижче певного значення.

На Ford Kuga і Ford Mondeo система Ford Remote Start доступна у вигляді стандартного оснащення в комплектації Titanium і Titanium Plus. Ford Mondeo в цих комплектаціях вже поставляється до дилерам і покупцям з встановленою системою Ford Remote Start, випуск Ford Kuga, оснащених дистанційним запуском, стартував 28 листопада. При цьому вартість автомобілів з системою Ford Remote Start зросте на 3000 руб.