АвтоВАЗ змінив віце-президента з інжинірингу

АвтоВАЗ сменил вице-президента по инжинирингу

АвтоВАЗ оголосив про чергові кадрові перестановки. І з заводу і альянсу Renault-Nissan йде Харальд Грюбер, який обіймав посаду віце-президента по инжирингу російського автогіганта. Його на цій посаді змінить Сельчук Кура.

«Я хочу побажати р-ну Харальду Грюбель всього найкращого в його подальшій кар’єрі і подякувати його за вагомий внесок у розвиток «Автовазу» в останні 3 роки. Сельчук Кура продовжить забезпечувати зростання наших інженерних компетенцій в Росії, що є однією з ключових цілей в реалізації амбітного середньострокового плану Компанії, — заявив глава «Автовазу» Ніколя Мор. — Сельчук успішно виконував свої обов’язки інжинірингової службі Альянсу в Туреччині, Франції і Японії. Я упевнений, що його досвід і професійні компетенції нададуть значну підтримку подальшого розвитку сімейства автомобілів Lada, спроектованих російськими інженерами».

Практично відразу після отримання освіти Кура почав свою роботу спочатку в Renault, а потім в альянс Renault-Nissan. В останні роки він обіймав посади ыице-президента підрозділу з інжинірингу легких комерційних автомобілів (Renault, Франція), віце-президента з інжинірингу шасі (спочатку у Франції, потім у Nissan в Японії). Був директором проектів Renault Megane II Sedan, Dacia Lodgy and Dacia Dokker. У жовтні 2017 року Кура став старшим радником президента Автовазу з інжинірингу.