УАЗ Профі отримав битопливную версію

УАЗ Профи получил битопливную версию

Ульяновський автозавод представив битопливную модифікацію комерційної «полуторки» Профі. Двигун машини може харчуватися як бензином, так і зрідженим газом (пропан-бутаном). Газобалонне обладнання п’ятого покоління італійської компанії Lovato встановлюється на машину прямо на конвеєрі.

На бітоплівний УАЗ Профі встановлюється газовий балон ємністю 93 літри, таким чином сумарний запас ходу від однієї заправки газом і бензином перевищує 750 кілометрів. На підприємстві кажуть, що потужність двигуна ZMZ Pro залишилася колишньою і становить 143 к. с., крутний момент дорівнює 227,5 Нм і доступний при 2650 об/хв.

Бітоплівний УАЗ Профі коштуватиме на 40 тис. дорожче звичайної бензинової версії на 40 тисяч рублів, тобто, вартість машини в комплектації «Стандарт» обійдеться в 789 тисяч рублів. На неї поширюються такі ж умови гарантії як і на бензиновий варіант: чотири роки або 200 тисяч кілометрів (залежно від того, що настане раніше).

Нагадаємо, що продажі УАЗ Профі, який позиціонується заводом в якості конкурента «Газелі NEXT» почалися 16 жовтня цього року.