У російському представництві GM призначений новий голова

В российском представительстве GM назначен новый глава

Російське відділення концерну General Motors оголосив про призначення на пост генерального директора компанії Ектора Вилларреала. Він буде відповідати за просування в Росії і країнах СНД бренду Cadillac і північноамериканських моделей Chevrolet, які представлені у нас офіційно.

До свого призначення Вилларреал обіймав посаду генерального директора GM Операцій в Узбекистані, а перед цим працював в якості віце-призидента з планування GM Korea. Він відповідав за брендів GM, представлені в Південній Кореї і Узбекистані, і домігся збільшення їх частки ринку. До переходу на цю посаду він працював в якості Директора з планування General Motors в Мексиці, Центральній Америці і країнах Карибського басейну.

Свою кар’єру в концерні Ектор Вилларреал розпочав у 1990 році в мексиканському відділенні концерну на посаді інженера виробництва. Потім він обіймав різні посади в Мексиці і США, працюючи в якості інженера з розробки нових двигунів в Мічигані, менеджера по плануванню виробництва в офісі компанії в Мехіко Сіті, менеджера з технології виробництва, де в зону його відповідальності входили всі заводи Мексики, і, нарешті, в якості директора модельного ряду малолітражних автомобілів. Після цього він повернувся в США для проходження програми професійного розвитку в області глобального планування модельного ряду.

Ектор Вилларреал закінчив технологічний інститут в Монтерреї за спеціальністю «інженер-механік», а також отримав ступінь магістра за технологією виробництва в тому ж інституті, де пізніше працював в якості професора в інженерно-технічному відділі.