У Росії знайшли дефектні Fiat і Dodge

В России нашли дефектные Fiat и Dodge

Російське відділення концерну Fiat Chrysler Automobiles (FCA) направило в Росстандарт повідомлення про відкликання кросоверів Fiat Freemont і Dodge Journey. Незважаючи на загальну платформу, виявлені на автомобілях дефекти — різні.

Так, під сервісну кампанію підпало 616 Fiat Freemont, проданих у нас з червня 2013 р. по березень 2015 р. Причиною відкликання є можливий дефект, який виник у процесі монтажу, у зв’язку з яким кабельна проводка рульового колеса може бути защемлена між задньою пластмасової накладкою керма і краєм опори пристрої звукового сигналу. На відкликаються автомобілях буде проведена перевірка цілісності кабельної проводки і при необхідності виконаний ремонт та/або заміна.

Також відкликанню підлягають 349 автомобілів Dodge Journey, проданих з жовтня 2010 р. по липень 2014 р. з VIN-кодами згідно з додатком. У них є ймовірність того, що дротовий джгут рульового колеса може бути затиснутий між пластиковим виступом на задній накладці рульового колеса і кромкою пластини кнопки клаксона. Кромка цієї пластини може пошкодити ізоляцію проводу, що призведе до короткого замикання, яке може спровокувати випадкове спрацьовування фронтальної подушки безпеки водія.

На автомобілях буде проведена перевірка і при необхідності заміна проводового джгута рульового колеса, а також виконана установка захисної ізоляції на провідний джгут для запобігання пошкодження ізоляції проводів.